FÅTÖLJ, 60-tal, galon.

FÅTÖLJ, 60-tal, galon.
2924546. FÅTÖLJ, 60-tal, galon.

Sitthöjd 38 rygghöjd 106 cm.

Bruksslitage.
Litet märke på sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 38 rygghöjd 106 cm.

Bruksslitage.
Litet märke på sitsen.

Antal besök: 735