”Bauhaus” vagn, 1930/40-tal.

”Bauhaus” vagn, 1930/40-tal.
2924302. ”Bauhaus” vagn, 1930/40-tal.

Material: metall, kork-look folie

Mått: H: 68 cm, B: 90 cm, D: 48 cm.

Åldersanpassat användningsvillkor. Bumpning, missfärgning, fläckar, repor och skrubbsår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452