PARTI SILVER, bestick, servettringar mm... 1900-tal.

29242. PARTI SILVER, bestick, servettringar mm... 1900-tal.

Borstar, äggkopp mm... Total vikt: 1058 g.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 608