SKÅL, Göran Wärff Kosta, signerad samt FLASKA, Bertil Vallien Kosta Boda.

292374. SKÅL, Göran Wärff Kosta, signerad samt FLASKA, Bertil Vallien Kosta Boda.

Skålen är signerad Wärff Kosta. höjd 5,4 cm, diameter 10,5 cm.
Vasen är osignerad höjd 31 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 829