DOCKHUS, tre etage, komplett med möbler,1970-tal.

29237. DOCKHUS, tre etage, komplett med möbler,1970-tal.

Lundby dockskåp med möbler, belysning, bil.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 558