SOFFA, skinn, Yngve Ekström, Swedese, 1960/70-tal.

292341. SOFFA, skinn, Yngve Ekström, Swedese, 1960/70-tal.

Bredd 211,5 cm, djup 82 cm, höjd 67 cm. Brännmärkt "Swedese design Yngve Ekström Made in Sweden".

Slitage. Lösa knappar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 286