KLAFFBORD.

KLAFFBORD.
2923326. KLAFFBORD.

Höjd ca 74 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 94 cm
Klaff ca 24 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken,nött.

Gör en kostnadsfri värdering!
2923326. KLAFFBORD.

Höjd ca 74 cm
Bredd ca 44 cm
Djup ca 94 cm
Klaff ca 24 cm x 2st.

Antal besök: 506