BORDSFOTOGENLAMPA, sent 1800-tal.

292285. BORDSFOTOGENLAMPA, sent 1800-tal.

Höjd inkl brännarrör ca 57,5 cm.

Slitage, smärre nagg.
UPPDATERING 16:43 29/6 2015: Buckla med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 703