LEGO, b.la. 8845.

LEGO, b.la. 8845.
2922470. LEGO, b.la. 8845.

Lego "8845" i originalkartong. Lego "6021". Lego "6030". Diverse udda legobitar.

Ytslitage. Repor och märken. Ej genomgånget, bitar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2922470. LEGO, b.la. 8845.

Antal besök: 467