LITTERATUR, 3 st. Bland annat "Tjenare och Tjenster", Ruth Lamb, 1800/1900-tal.

292236. LITTERATUR, 3 st. Bland annat "Tjenare och Tjenster", Ruth Lamb, 1800/1900-tal.

"Tjenere och Tjemnster, Ruth lamb, A.L. Normans Aktiebolag, Stockholm, 1890.

"Etikett och god ton", Husmoderns Presentbok" Band I
och II. Åhlen & Åkerlunds förlag, Albert Bonnier, Stockholm 1933.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Sidor ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 894