RING i 10K gulguld besatt med ljusgrön syntetisk safir samt åtta diamanter.

292234. RING i 10K gulguld besatt med ljusgrön syntetisk safir samt åtta diamanter.

Ring i 10K gulguld besatt med prinsesstslipade ljusgrön syntetisk safir (mått ca 7x7 mm) samt åtta små diamanter.
Vikt 4,5 gram.
Storlek 17,5/55.
Stämplad 10K, C i cirkel, LGL.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 4,5 gram.
Storlek 17,5/55.

Bruksskick.

Antal besök: 886