PISTOLHÖLSTER, läder.

PISTOLHÖLSTER, läder.
2922245. PISTOLHÖLSTER, läder.

Westernbälte med hölster, för vänsterhänta, med plats för patroner, bälte märkt "36, 38 Idaho Leather Co, Boise, Idaho, 18 SP", längd ca 101 cm.
Hölster märkt "77, Idaho Leather Co. Boise, Idaho, R357, 62.", höjd ca 28 cm.

Bruksslitage, repor, mindre färgbortfall vid spännet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597