POSEN, TYSK KORG 800 SILVER.

POSEN, TYSK KORG 800 SILVER.
2922116. POSEN, TYSK KORG 800 SILVER.

den foliate utsvängda genomborrade gränsen flankerad av två rullhandtag, stämplad POSEN 800 till bas, 24cm bred, 13cm djup, 11.7oz.

Repor, fläckar och märken på ytan.

Tema

Remarkable Rooms

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Remarkable Rooms

Antal besök: 338