LJUSSTAKE, tenn, rokoko, Carl Fredrik Treyer (verksam 1752-1769), Uppsala.

292209. LJUSSTAKE, tenn, rokoko, Carl Fredrik Treyer (verksam 1752-1769), Uppsala.

Höjd ca. 18 cm.

Slitage, lagningar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Slitage, lagningar, skador.

Antal besök: 921