HÄNGE i 10K gulguld besatt med mystique topaz samt två små diamanter.

292199. HÄNGE i 10K gulguld besatt med mystique topaz samt två små diamanter.

Hänge i 10K gulguld besatt med mystique topaz (syntetisk) med kvadratisk fasettslipning (mått ca 8x8 mm) samt två små diamanter.
Total vikt 2 gram.
Hänget längd 12 mm, bredd 8 mm, höjd 5 mm.
Stämplad 10K SR
Kedja medföljer, längd 48 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 2 gram.
Stämplad 10K SR
Kedja medföljer, längd 48 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 745