SELTERGLAS, 12 st, glas, varierande modeller och dekor.

292142. SELTERGLAS, 12 st, glas, varierande modeller och dekor.

Höjd ca 8,5 - 9,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8,5 - 9,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 678