2920890. ETT SKÅP I FURU.
Med två lådor över ett dubbeldörrskåp, med en hylla i en enda nivå inom. Låsmekanism med nyckel ingår. Höjd 75 cm x Längd 99 cm x Djup 54cm.
Allmän slitage, med repor och märken/fläckar med split på ovansidan (och lite skev). Låsmekanismen fungerar, men inte säkra dörrarna.
Nyckel/nycklar finns.