SEKRETÄR, 1940-/50-tal.

SEKRETÄR, 1940-/50-tal.
2920681. SEKRETÄR, 1940-/50-tal.

Fanerad med björk. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. Två lådor. Längd ca 90, bredd 40, höjd 100 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Ställvis hårdare slitage. Skivklaff har slagit sig, går ej att stänga helt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 611