LOK, 2 st, litograferad plåt.

LOK, 2 st, litograferad plåt.
292048. LOK, 2 st, litograferad plåt.

Svart lok märkt GFN. Längd ca. 14-20 cm.

Slitage, krackelyr, något anlupet. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648