HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

292043. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

Räfflade välvda dörrar, dekor med fleuroner. Höjd 189, längd 95 , bredd 67 cm.

Visst slitage. Skiva med förekomst av smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 481