RING i 14K gulguld besatt med blå oval fasettslipad sten, stämplad 585.

292016. RING i 14K gulguld besatt med blå oval fasettslipad sten, stämplad 585.

Ring i 14K gulguld besatt med blå oval fasettslipad sten (mått 13x8 mm) möjligen safir. Dekor av blommor.
Vikt 4 gram.
Storlek 18/56.
Stämplad 585 KG.

Bruksskick.
Sten sitter lite löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 4 gram.
Storlek 18/56.
Stämplad 585 KG.

Bruksskick.
Sten sitter lite löst.

Antal besök: 1 492