ARMLÄNK i 18K gulguld, X-länk, Ädelsmycken Aktiebolag, 1965, Stockholm.

292015. ARMLÄNK i 18K gulguld, X-länk, Ädelsmycken Aktiebolag, 1965, Stockholm.

Armlänk i 18K gulguld, trumlad x-länk med två säkerhetslås.
Stämplad ÄSA, 18K, Stockholms stads stämpel, P9, Kattfot.
Längd 19,5 cm
Vikt 8 gram.

Defekt i kedja samt avbrutet lås.
Något otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5 cm
Vikt 8 gram.

Något otydliga stämplar.

Antal besök: 1 506