SPEGEL, Empire, 1800-tal, sannolikt Göteborg.

291931. SPEGEL, Empire, 1800-tal, sannolikt Göteborg.

Mahogny och förgyllda delar, 2 delat spegelglas, höjd 235 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 499