BLOMSTERBORD, svartmålad gjutjärn, 1900/2000-tal.

291920. BLOMSTERBORD, svartmålad gjutjärn, 1900/2000-tal.

Höjd 75, bredd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75, bredd 67 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 643