VILSTOL, förkrommad metall och svart skinndyna samt nackkudde. Kopia efter Le Corbusier.

291918. VILSTOL, förkrommad metall och svart skinndyna samt nackkudde. Kopia efter Le Corbusier.

Längd 160 cm.

Bruksslitage, klädsel med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm.

Antal besök: 2 633