ÅKE LAGERBERG. "Etrusker", metall, signerad och daterad -57.

29191. ÅKE LAGERBERG. "Etrusker", metall, signerad och daterad -57.

Höjd inkl. sockel 21 c.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel 21 c.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 050