SKRIDSKOR-/RULLSKRIDSKOR, SM Extra, 1940-/50-tal.

2919085. SKRIDSKOR-/RULLSKRIDSKOR, SM Extra, 1940-/50-tal.

Storlek 37 och 42 enligt märkning.

Slitage. Märken. Smutsade. Ställvis hårde slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432