PLÅTBURK, PIX, After dinner mint, 1900-talet.

2918874. PLÅTBURK, PIX, After dinner mint, 1900-talet.

10 x 10 x 5,5 cm.

Repor, färgbortfall, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 10 x 5,5 cm.

Repor, färgbortfall, bucklor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 624