LEKSAKSHÄST, i skinn, 1800-tal.

291882. LEKSAKSHÄST, i skinn, 1800-tal.

leksakshäst klädd i skinn på hjul
längd 73 cm
höjd 63 cm.

skador, slitage, ålderstecken.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 73 cm
höjd 63 cm.

Antal besök: 1 589