FLASKA, glas, design Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

29188. FLASKA, glas, design Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

Höjd 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 087