SILVER, 13 delar, 1800-1900-tal, vikt ca 429,7 gram.

29186. SILVER, 13 delar, 1800-1900-tal, vikt ca 429,7 gram.

Muggar, 7 st, GAB.
Skedar, 2 st, "Svensk spetsig".
Kaktång, 2 skedar.
Sked, Rosenqvist, 1800-talets mitt, längd ca 21,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Muggar, 7 st, GAB.
Kaktång, 2 skedar.

Slitage.

Antal besök: 675