Muggar, 7 st, GAB.
Skedar, 2 st, "Svensk spetsig".
Kaktång, 2 skedar.
Sked, Rosenqvist, 1800-talets mitt, längd ca 21,5 cm.
Slitage.
Muggar, 7 st, GAB.
Kaktång, 2 skedar.
Slitage.