RT möbler. Highboard i teak, 1960-tal.

2918449. RT möbler. Highboard i teak, 1960-tal.

RT möbler. Teak highboard från 1960-talet. Highboard med totalt 3 dörrar, 4 lådor och en klaffdörr. Utrustad med olika hyllor.

cca H 140 cm x B 225 cm x D 44 cm.

Tecken på ålder och användning är närvarande.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 646