2918449. RT möbler. Highboard i teak, 1960-tal.
RT möbler. Teak highboard från 1960-talet. Highboard med totalt 3 dörrar, 4 lådor och en klaffdörr. Utrustad med olika hyllor.
cca H 140 cm x B 225 cm x D 44 cm.
Tecken på ålder och användning är närvarande.
Nyckel/nycklar finns.