HYLLA MED SKRIVKLAFF teak, 1950-/1960-TAL.

291830. HYLLA MED SKRIVKLAFF teak, 1950-/1960-TAL.

Hylla med skrivdel, fällbar klaff med hyll- och lådinredning. 3 byrålådor. Svärtade gavlar, mässingsbeslag. Höjd 170, längd 85, bredd 40 cm.

Slitage, förekomst av repor och smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 814