MOTORCYKEL med SIDOVAGN, miniatyr, 1900-talets andra hälft.

291825. MOTORCYKEL med SIDOVAGN, miniatyr, 1900-talets andra hälft.

Stomme i plåt och metall. Längd 31, bredd 21, höjd 15.

Bruks och åldersrelaterata slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 072