SERVISDELAR, 10 delar, "Röd Rubin", art deco, Arthur Percy, Gefle.

291818. SERVISDELAR, 10 delar, "Röd Rubin", art deco, Arthur Percy, Gefle.

6 assietter, diameter 18 cm.
2 fat, diameter 23 - 29 cm.
1 vas.
1 lockask, diameter 12 cm.

Bruksslitage, nagg på en assiett.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 assietter, diameter 18 cm.
2 fat, diameter 23 - 29 cm.
1 vas.
1 lockask, diameter 12 cm.

Antal besök: 831