FÅTÖLJ, med ställbar rygg.

FÅTÖLJ, med ställbar rygg.
2917860. FÅTÖLJ, med ställbar rygg.

Ställbar rygg, se bild. Rygg och sits klädda i grått fårskinn, stomme i trä.
Rygghöjd 110 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 68 cm.

Gott bruksskick, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 795