FIGURINER, 6st, porslin, Danmark och Tyskland.

291745. FIGURINER, 6st, porslin, Danmark och Tyskland.

4 st Bing & Gröndahl, 1 Royal Copenhagen samt 1 Rosenthal, signerad F Heidenreich. Höjd 4 - 17,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 692