BORDSPENDYL, i bronserad metall, nyrokoko, 1800/1900-tal.

291693. BORDSPENDYL, i bronserad metall, nyrokoko, 1800/1900-tal.

Höjd 45 cm.

Pendel lös
Ej funktionstestad
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Pendel lös
Ej funktionstestad
Bruksslitage.

Antal besök: 1 036