ATTI JOHANSSON. "Vår medvetenhet ligger långt efter teknikens framsteg", färglitografi, signerad, numrerad 24/60 och daterad -74.

291674. ATTI JOHANSSON. "Vår medvetenhet ligger långt efter teknikens framsteg", färglitografi, signerad, numrerad 24/60 och daterad -74.

73 x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x56 cm.

Antal besök: 2 626