Krackelerad glasyr
Emaljerad dekor av blommande träd, fåglar
Brunt etsad kant
Diameter 31 cm
Etsad stämpel i brunt.
Bruksskick.
Krackelerad glasyr
Brunt etsad kant
Diameter 31 cm
Etsad stämpel i brunt.
Bruksskick.