KANDELABRAR, 1 par, Louis seize-stil, 1900-talet början.

291666. KANDELABRAR, 1 par, Louis seize-stil, 1900-talet början.

Ett par femarmade kandelabrar. Bronserad metall. Höjd ca 56 cm.

Bruksslitage
Något sneda ljushållare
Något lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Något sneda ljushållare
Något lösa delar.

Antal besök: 1 545