Skrivskiva utdragbar, 2 lådor, över och underdel med skåp.
Höjd 144, längd 80, bredd 41 cm. Stämpel på baksidan.
Slitage, repor.
Nyckel/nycklar finns.
Slitage, repor.
Nyckel/nycklar finns.