SKRIVSKÅP, teak 1950-/60-tal.

291615. SKRIVSKÅP, teak 1950-/60-tal.

Skrivskiva utdragbar, 2 lådor, över och underdel med skåp.
Höjd 144, längd 80, bredd 41 cm. Stämpel på baksidan.

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 924