REVERB, Alesis Quadraverb.

REVERB, Alesis Quadraverb.
2915859. REVERB, Alesis Quadraverb.

Inkl. strömadapter.

Bruksslitage, repor, skav, kardborreband limmade på översidan. Liten skada på sladden till strömadaptern.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inkl. strömadapter.

Antal besök: 613