TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st. metall, Spanien, 1900-talets andra hälft.

291574. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st. metall, Spanien, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade
Rygghöjd 90, sitthöjd 41 cm.

Smärre slitage samt smärre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade
Rygghöjd 90, sitthöjd 41 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 726