TENNSOLDATER, GJUTARFORMAR, PLASTSOLDATER, (Deetail) samt 1900-tal.

291571. TENNSOLDATER, GJUTARFORMAR, PLASTSOLDATER, (Deetail) samt 1900-tal.

Div figurer och soldater, klämmor och gjutarformer.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 2 671