VIOLA ERIKSSON. UTSIKT GENOM FÖNSTER, VINTERBILD.

2915593. VIOLA ERIKSSON. UTSIKT GENOM FÖNSTER, VINTERBILD.

Signerad, a tergo daterad 1969, olja på duk 40x46.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 664