MATBORD, teak, Danmark, 1950/60-tal.

291529. MATBORD, teak, Danmark, 1950/60-tal.

Diameter 121 cm
Längd, inklusive 4 iläggsskivor, 317 cm
Höjd 73 cm
Extra mittben medföljer.
Alla delar märkta med 58.

Bruksslitage.
Bordsskiva med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 121 cm
Höjd 73 cm
Extra mittben medföljer.
Alla delar märkta med 58.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 779