H W KLEIN. Stolar, 6 st, teak, Bramin möbler, Danmark,1950/60-tal.

291505. H W KLEIN. Stolar, 6 st, teak, Bramin möbler, Danmark,1950/60-tal.

Beige skinnklädsel. 5 stolar etikettmärkta.

Bruksslitage. Dynor med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 804