STOL, engelsk stil, 1900-tal.

STOL, engelsk stil, 1900-tal.
291496. STOL, engelsk stil, 1900-tal.

Mahognyträ med brun lädersits.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 821