PLÅTBURKAR, 2 st, samt BARNPOTTA, emalj, 1900-talets första hälft.

291468. PLÅTBURKAR, 2 st, samt BARNPOTTA, emalj, 1900-talets första hälft.

Kaffeburk märkt Emil Bohlin, Gefle, höjd 18,6 cm.
Kaffeburk, Gefle, höjd 18 cm.
Barnpotta, Kockums, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, barnpotta med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffeburk, Gefle, höjd 18 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 191